Stacje dezynfekujące

Stacje dezynfekujące

Samoobsługowe i bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk zostały wyposażone w czujnik zbliżeniowy, dzięki któremu urządzenie aplikuje ustawiona przez użytkownika ilość płynu dezynfekującego. Przemyślana konstrukcja rozwiązania umożliwia zastosowanie płynów do dezynfekcji w uniwersalnych pojemnikach (kanistrach) o pojemności 5 litrów, co zapewnia do 10 000 pojedynczych aplikacji płynu do dezynfekcji rak.

Trwała konstrukcja stacji dezynfekującej wykonana jest z blachy odpornej na płyny z wysoka zawartością alkoholu. Oświetlenie LED sygnalizuje gotowość stacji i aplikowanie płynu do dezynfekcji rak. Otwarta strefa dezynfekcji dedykowana jest dla obiektów o różnym natężeniu ruchu.

Opcją dodatkowego wyposażenia jest uchwyt na rękawiczki i kosz na odpady.

Pojemność 5l płynu zapewnia do 10 000 aplikacji, dzięki możliwości płynnej regulacji dozowania pojedynczych aplikacji w zakresie 0,5 – 3 ml. Dostęp z przodu stacji do pojemników z płynem zapewnia łatwą i szybka obsługę stacji. Przestronna komora na płyn do dezynfekcji jest zamykana na kluczyk i z łatwością mieści 5-litrowy pojemnik z płynem. Wielkość komory jest zależna od modelu, umożliwia magazynowanie od 1 do 5 kanistrów o pojemności 5 l

Podstawa jest na regulowanych stopkach lub płaska w zależności od modelu.