O NAS

Od wielu lat należymy do czołówki firm w zakresie hurtowej i detalicznej sprzedaży okuć do mebli, do szkła meblowego i hartowanego. Jesteśmy dostawcą produktów marki Hakner. Ponadto dystrybuujemy produkty firm: OE Electrics, FERRARI, GCC, SISO, FBSprofilati oraz Elletipi.

Jesteśmy wiarygodni, innowacyjni oraz działamy zachowując wszelkie zasady etyki biznesowej.

Od 1998 roku budujemy siłę naszej marki poprzez dobrą jakość obsługi, szeroką gamę oferowanych produktów oraz realizację nietypowych projektów. Dzięki wysokim standardom na przestrzeni lat zyskaliśmy zaufanie zarówno odbiorców hurtowych, fabryk, szklarzy, oraz uznanych światowych dostawców.

Jesteśmy firmą otwartą na nowe możliwości, zorientowaną również na realizację nietypowych zamówień by służyć naszym klientom pomocą w każdej awaryjnej sytuacji. Naszym głównym celem jest powiększanie oferty reagując na potrzeby rynku w celu jak najlepszej satysfakcji klienta.

Proponujemy korzystne warunki współpracy, krótkie terminy realizacji na standardowe artykuły – dostaw w ciągu 24, sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski, oraz odbiory osobiste zamówień w naszym Punkcie Odbiorów Osobistych w Warszawie.

Nasz sukces zależy od klientów i to Oni budują naszą firmę. Bez wsparcia naszych klientów nie bylibyśmy w stanie spełniać każdego oczekiwania i rozwijać swoich możliwości.