Sortowniki na śmieci

Sortowniki na śmieci

Innowacyjne i funkcjonalne, o tradycyjnym bądź nowoczesnym designie – sortowniki na śmieci włoskiej firmy Elletipi znajdziecie Państwo w naszej bogatej ofercie koszy do segregacji odpadów. Jako bezpośredni dystrybutor produktów Elletipi zapewniamy Państwu dostęp do najnowszych kolekcji sortowników odpadów stworzonych przez renomowanego producenta. Sortowniki te stworzone z myślą optymalnego zagospodarowania przestrzeni wszelkiego rodzaju szafek kuchennych stanowią wartościowy element wyposażenia każdej ekologicznej, dbającej o środowisko kuchni. Swą funkcjonalność, ergonomiczny kształt i oryginalny design zawdzięczają kreatywnej oraz twórczej myśli znakomitych włoskich architektów i projektantów. Jednym z nich, rzec by można najpopularniejszym jest Giuseppe Mincolelli – wizjoner, autor niepowtarzalnego stylu oraz oryginalnego i funkcjonalnego designu wielu produktów Elletipi. W naszej ofercie sortowników na śmieci Elletipi znajdziecie Państwo sortery umieszczane w dolnych szufladach szafek kuchennych, montowane na frontach bądź wysuwane wraz z nimi oraz klasycznie umieszczane wewnątrz szafek kuchennych. Jednym słowem, dla każdego coś miłego.

SORTOWNIKI UMIESZCZANE W SZUFLADACH

Szanowni Państwo, wyobraźcie sobie sortownik Waszych marzeń, nowoczesny, o ciekawym designie idealnie dopasowany do wielkości szuflady. O solidnej i wytrzymałej obudowie stabilnie utrzymującej znajdujące się wewnątrz niej kosze. Pozwalający nie tylko na wygodne sortowanie odpadów, lecz również dzięki dodatkowym koszyczkom i uchwytom umożliwiający przechowywanie w zasięgu ręki wszystkich niezbędnych akcesoriów kuchennych. Sortownik, w którym kosz na bioodpady doposażony jest w filtr wielokrotnego użytku skutecznie neutralizujący uciążliwe zapachy znajdujących się w nim odpadów organicznych. Wszystko to nie musi być w sferze marzeń. U nas z pewnością znajdziecie ten jedyny i wymarzony sortownik.

SORTOWNIKI MOCOWANE DO FRONTU MEBLOWEGO

Mówiąc o sortownikach Elletipi nie sposób nie wspomnieć o tych montowanych do frontów szafek kuchennych, umieszczanych na istniejących systemach boków szuflad Blum LEGRABOX i Blum Tandembox. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny design i nietradycyjne rozwiązania. Prawdziwa perełka wśród oferowanych Państwu sortowników.

KOSZE UMIESZCZANE NA FRONCIE MEBLOWYM

Kosze mocowane do frontu kuchennego to zdecydowanie najlepsza alternatywa dla tradycyjnych pojedynczych pojemników na odpady umieszczanych w szafce kuchennej. Ich innowacyjna konstrukcja oraz solidne mechanizmy mocujące nie uszkadzają oraz nie obciążają frontów.

SORTOWNIKI WYSUWANE Z SZAFKI

Pragniemy zaprezentować Państwu najpopularniejszy rodzaj sortowników Elletipi- wysuwane z szafki kuchennej. Sortowniki te posiadają wbudowane w obudowę bądź stelaż prowadnice odpowiadające za dostęp do wszystkich koszy. Funkcjonalne, wzbogacone w podręczną półkę pozwalają na przechowywaniu najważniejszych akcesoriów kuchennych w zasięgu przysłowiowej ręki. Umieszczone na koszach szczelne pokrywy gwarantują doskonałą izolację nieprzyjemnych zapachów, oraz jeśli doposażone są w filtr wielokrotnego użytku skuteczną neutralizację nieprzyjemnych zapachów odpadów organicznych. Zapewniamy, że wszystkie oferowane Państwu sortowniki na śmieci firmy Elletipi cechują się najwyższą jakością materiałów oraz wysoką precyzją wykonywania. Idealnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej, jak i tradycyjnej kuchni.

Sortowniki na śmieci – kup online