Oszczędzaj na kółkach meblowych – 52 grosze różnicy!

Oszczędzaj na kółkach meblowych – 52 grosze różnicy!

  • materiał – stal ocynkowana, tworzywo sztuczne 
  • maksymalny udźwig statyczny 25kg 
  • średnica kółka 40mm
  • płytka montażowa ze stali ocynkowanej 42 x 42 x 2mm
  • rozstaw otworów montażowych w płytce 32 x 32mm 
  • szerokość kółka 41mm 
  • wysokość całkowita 56mm 
  • kolor kółka – czarny
  • hamulec – tak

Polscy producenci mebli, mimo dynamicznego rozwoju branży, napotykają na szereg wyzwań, które wpływają na ich codzienną działalność. Jednym z głównych problemów jest konkurencja cenowa, zwłaszcza z krajami o niższych kosztach produkcji. Globalizacja rynku meblarskiego sprawia, że polskie firmy muszą konkurować zarówno pod względem jakości, jak i ceny.

Jak nadążać za konkurencją w dzisiejszej rzeczywistości?

Rozwój technologiczny, o którym głośno w ostatnim czasie, nie jest jedynym problemem światowej gospodarki. Postęp to zaledwie jeden z czynników wpływających na konkurencyjność.

Oprócz powyższego branża meblarska odczuwa skutki ewoluujących preferencji ze strony własnych Klientów. Dynamika trendów wiąże się bezpośrednio z popkulturą, która przechodzi rewolucję dzięki mediom społecznościowym. Facebook, Instagram oraz Tik-Tok umożliwiają dzielenie się wiedzą, pasją i pięknem – również tym meblarskim.

Dzięki błyskawicznej wymianie informacji nie musimy się już znać na designie, a poczucia smaku uczą nas influencerzy wyznaczający trendy.

Odpowiadając na pytanie zawarte w nagłówku – wyprzedzanie konkurencji bierze się z trafnej obserwacji oczekiwań Klientów. Sama obserwacja jednak nie wystarcza. Należy posiadać odpowiednie zaplecze finansowe, aby skonstruować ofertę zgodną z wysokimi oczekiwaniami…

… i tu pojawiamy się my!

Wspieramy branżę meblarską

Branża meblarska doświadcza obecnie problemów związanych z cenami oraz decyzjami zakupowymi konsumentów. Obniżka cen kółek meblowych, którą wprowadziliśmy jakiś czas temu, gwarantuje realną redukcję kosztów. Zmniejszenie budżetów na produkcję nowych mebli z kółkami przy jednoczesnym zachowaniu wolumenu pomogło już kilku naszym Klientom korzystającym ze strefy B2B.

Zachęcamy do składania zapytań. Na ten moment posiadamy 50 000 sztuk, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojawiło się więcej!  

Korzyści wynikające ze współpracy przez Strefę B2B:

> Zamówienie przekazywane jest bezpośrednio do magazynu, co skraca czas jego realizacji.

> Na każdym etapie przesyłamy mailem aktualną informację o postępie realizacji zamówienia, w tym informację o jego wysłaniu wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

> Intuicyjna wyszukiwarka pozwala łatwo znaleźć poszukiwany produkt np. przy pomocy numeru katalogowego.

> Bieżąca informacja na temat dostępności produktu i terminów dostaw.