Okucia meblowe

Okucia meblowe

OKUCIA MEBLOWE to niezwykle ważne i kluczowe elementy wyposażenia każdego wnętrza. Prawidłowo dobrane, gwarantują niezawodne działanie oraz komfortowe użytkowanie mebli. Pragniemy przedstawić Państwu akcesoria najlepszej jakości, doceniane nie tylko przez zawodowych stolarzy, lecz również przez zapalonych majsterkowiczów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprawdzone produkty, które przez wiele lat budowały zaufanie oraz wysoką pozycję na rynku meblarskim. Nie sposób wyobrazić sobie szafkę bez płynnie wysuwającej się szuflady, czy też stół z rozhuśtanymi, czy powyłamywanymi nogami. Czyż nie każda chwila spędzona przy uszkodzonej szufladzie byłaby prawdziwą katorgą? Dlatego tak ważne jest, aby właśnie te niezwykle małe, lecz jakże istotne elementy składowe mebli – okucia meblowe, były niezawodne i zawsze prawidłowo funkcjonowały. Często właśnie od nich zależny trwałość i żywotność mebli. By uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z nieprawidłowym działaniem mebli, warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości akcesoria meblowe. Akcesoria, które oprócz walorów dekoracyjnych gwarantować będą również najwyższą funkcjonalność i trwałość. Co oferujemy?

ZAWIASY MEBLOWE

Zawiasy to podstawowe elementy składowe mebli umożliwiające wykonanie tradycyjnych połączeń. Odpowiadają one za swobodne otwieranie się i zamykanie frontów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zawiasy do frontów składanych, wpuszczanych, bliźniaczych, nakładanych i równoległych oraz montowane w szafkach narożnych. Ciekawym rozwiązaniem są także zawiasy samodomykające odpowiadające za ciche i delikatne domykanie się frontu, bądź zawiasy z funkcją PUSH TO OPEN funkcjonujące na frontach bezdotykowych.

PROWADNICE I SZYNY

Prowadnice to niemal niewidoczne elementy odpowiadające za płynne otwieranie się i zamykanie szuflad. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo prowadnice rolkowe oraz prowadnice kulkowe. Te ostanie wzbogacone w funkcję cichego domyku, pełnego wysuwu bądź opcję Push to Open mogą stać się wartościowym elementem każdej szuflady. A może ciekawym rozwiązaniem będą prowadnice kulkowe z funkcją samodomykania lub prowadnice Quadro zupełnie niewidoczne, cechujące się pełnym wysuwem oraz cichym domykiem. Wybór należy do Państwa!

Prowadnice do szuflad – kup online

UCHWYTY MEBLOWE

Tego rodzaju okucia meblowe pozwalają na otwieranie i zamykanie drzwi szklanych, drzwiczek szafek oraz wysuwanie szuflad. Pełnią one również funkcję dekoracyjną. Eleganckie, utrzymane w tradycyjnym bądź nowoczesnym stylu przy wielkiej różnorodności wzorów i kolorów z pewnością dodadzą Państwa meblom szyku i stylu.

Uchwyty meblowe – kup online