OFERTA

Polecamy wysokiej klasy okucia budowlane, które znajdą zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Proponujemy między innymi okucia budowlane do kabin toaletowych i zabudów sanitarnych, mosiężne wkładki podzamkowe, wizjery, zawiasy, odboje drzwiowe oraz wiele więcej. Do produkcji tych elementów wykorzystane zostały innowacyjne technologie oraz materiały bardzo dobrego gatunku. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy naszym klientom bogaty wybór okuć budowlanych znakomitej jakości. Jeśli poszukują Państwo akcesoriów w pełni dostosowanych do potrzeb, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą okuć budowlanych.

Odboje drzwiowe przykręcane i wolnostojące
Odboje drzwiowe przykręcane i wolnostojące
Odboje drzwiowe to grupa okuć budowlanych, którą regularnie powiększamy o wciąż pojawiające się na rynku nowości. Znajdziecie tu Państwo zarówno odboje stałe, jak i wolnostojące. Bogaty wybór zróżnicowanych wariantów, z pewnością pozwoli Wam dobrać idealnie dopasowane do Waszych potrzeb rozwiązanie.

Samozamykacze do drzwi
Samozamykacze do drzwi
To okucia budowlane, które choć są bardzo niepozorne, często wręcz przez nas niezauważane, w znacznym stopniu ułatwiają życie każdemu z nas. Istotne jest przy tym, by były to samozamykacze wysokiej klasy, które zapewnią odpowiednią trwałość i płynne, niezawodna działanie, nawet po długim czasie intensywnej eksploatacji.

Zawiasy
Zawiasy
Proponujemy Państwu szeroki wybór wizjerów. W ofercie posiadamy zarówno ich tradycyjne, powszechnie spotykane wersje, jak i innowacyjne wizjery elektroniczne. W obu przypadkach zapewniamy produkty wysokiej klasy, które nigdy nie zawodzą oczekiwań naszych klientów. To cecha, która łączy wszystkie proponowane przez nas okucia budowlane.

Mosiężne wkładki podzamkowe
Mosiężne wkładki podzamkowe
Wśród szerokiego wachlarza okuć budowlanych, oferowanych przez przedsiębiorstwo Gryc, jedną z ważniejszych pozycji zajmują wysokiej klasy zawiasy przeznaczone do zastosowania w drzwiach drewnianych oraz szklanych. Oferujemy bogaty wybór wielkości i wariantów, co pozwoli każdemu dobrać idealną do swoich zastosowań opcję.

Kątowniki montażowe
Kątowniki montażowe
W niniejszej kategorii znajdziecie Państwo wkładki podzamkowe wykonane z mosiądzu, które z pewnością nie zawiodą Waszych oczekiwań. Podobnie jak w przypadku naszych pozostałych okuć budowlanych, również tutaj możecie Państwo zawsze liczyć na jakość, która nie ma sobie równych i atrakcyjną cenę.

Wsporniki do półek
Wsporniki do półek
To okucia budowlane o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. W przypadku wielu konstrukcji pełnią one jedną z kluczowych ról, przesądzając o ich solidności i trwałości. Z tego powodu bardzo ważne jest to, by nie zamawiać okuć o dyskusyjnej, czy wręcz niskiej jakości. Decydując się na kątowniki z naszej oferty – dokonujecie zatem korzystnego wyboru.

Piktogramy
Piktogramy
Kłódka z plastikową okładziną
Kłódka z plastikową okładziną
System do drzwi przesuwnych apollo
System do drzwi przesuwnych apollo
Elastyczne dyfuzory do taśm z diodami LED
Elastyczne dyfuzory do taśm z diodami LED
Wizjery
Wizjery