4 najlepsze zamki biurowe 

4 najlepsze zamki biurowe 

Zestawienie i opinie naszych specjalistów

Najlepsze zamki biurowe to takie, które czynią biznes lepszym… – powiedziałby Paulo Coelho. Realna odpowiedź brzmi: najlepsze zamki to te, dzięki którym odczuwasz mniej obaw.

Każdemu właścicielowi firmy zależy na utrzymywaniu prywatności pracowników oraz bezpieczeństwie obiegu dokumentacji bądź informacji. Ten artykuł powstał jako odpowiedź na potrzeby osób zauważających trudności w dokonaniu właściwego wyboru.

Z artykułu dowiesz się:

 • Dlaczego coraz ciężej wybrać właściwy zamek?
 • Które branże mają z tym największy problem?
 • Czy przyszłość może być gorsza?
 • Które zamki są najlepsze?

Cena postępu


Nasi specjaliści notują wzrost zapytań ze strony Klientów Biznesowych, którzy odczuwają niedostateczny poziom zabezpieczeń w swoich przedsiębiorstwach. Kiedy takie obawy się zaczęły? Cóż. Najprawdopodobniej dokładnie wtedy, gdy powstała pierwsza firma na świecie. Należy jednak przyznać, że 2022 rok wzmocnił tę niepewność.

To w listopadzie zeszłego roku miała miejsce premiera najnowszego prototypu chatbota opracowanego za pomocą technik uczenia nadzorowanego oraz uczenia przez wzmacnianie.

… Ale co to znaczy?

W gigantycznym skrócie:
Technologia, która w listopadzie 2022 roku funkcjonowała na poziomie 8-letniego dziecka, dziś – pod koniec września 2023 roku – pisze skrypty na poziomie programisty z trzyletnim stażem.

Właściciele biznesów najzwyczajniej w świecie obawiają się tego, do czego technologia może zostać wykorzystana. Lęk nie jest bezzasadny, na co wskazuje artykuł opublikowany przez ekspertów z firmy outsourcingowej It Leader. Sposoby hakerów opisane w publikacji są zdumiewające.

Pamiętajmy, że poruszamy temat 10-miesięcznego gagatka. Co będzie, gdy osiągnie pełnoletność? Właśnie takie pytanie zadają sobie osoby decydujące się na zamki elektroniczne.

,,Fizyczne zamki, a mowa o wirtualnym świecie? Chwila…”


Czy zadajesz sobie powyższe pytanie po zapoznaniu z epopeją na temat zagrożeń ze strony sztucznej inteligencji? Czujesz zgrzyt? Rozumiemy to. Przecież piszemy o zjawiskach zachodzących w sferze niefizycznej, więc co ma do tego materialny zamek, który strzeże materii? Okazuje się, że całkiem sporo.

Otóż nieufność przedsiębiorców do wirtualnych nośników danych wzrasta tak szybko, że preferują oni powrót do standardowych form przechowywania kosztem technologicznego regresu.

Firmy oraz instytucje, które wykazują najwyższy wzrost zainteresowania zamkami:

 • biura rachunkowe,
 • niewielkie przychodnie,
 • firmy geodezyjne działające projektowo,
 • pracownie architektoniczne,
 • biblioteki,
 • projektanci świadczący usługi B2B,
 • urzędy.


Zauważamy coraz większą liczbę zapytań od niepewnych Klientów z branż, które generują spore nakłady dokumentacji. Przy jednocześnie niewielkich zespołach IT nie mogą pozwolić sobie na odpowiednie przechowywanie danych oraz profesjonalny nadzór.

Z powyższych powodów właściciele biznesów decydują się na zastosowanie odpowiednich zamków.

Oto nasze zestawienie zamków


Odpowiadając na zapotrzebowanie oraz obawy przedsiębiorców, prezentujemy zamki określone przez naszych specjalistów jako najtrwalsze, najbardziej optymalne, najbezpieczniejsze i najbardziej dopasowane do potrzeb biur bądź instytucji.

Zamek szyfrowy elektroniczny RO-C Hakner L-30mm – 009.000.254-0

> Możliwość montażu w otworze, który był wcześniej przeznaczony na zamek na klucz. To rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, nie wymagając kompletnych zmian w systemie zamków.

> Solidna metalowa obudowa gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo Twojego biura. Nie ma miejsca na kompromisy, a ten zamek to doskonały wybór dla inteligentnego przedsiębiorcy.

> Tryb pracy prywatny / publiczny pozwala dostosować zamek do Twoich indywidualnych preferencji. Masz pełną kontrolę nad tym, kto ma dostęp do mebli w biurze.

Zamek szyfrowy mechaniczny Grab Hakner publiczny/prywatny – 009.000.044-0

> Oferuje tryb pracy prywatny / publiczny, co sprawia, że jest niezwykle elastyczny i dopasowany do różnych sytuacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prywatności czy otworzyć drzwi dla wszystkich, ten zamek jest gotowy na wszystko.

> Klucz master daje Ci pełną kontrolę nad dostępem. Jako inteligentny przedsiębiorca wiesz, że kontrola to… klucz do sukcesu.

> Nie wymaga zasilania, co oznacza, że niezawodnie działa bez konieczności dodatkowych kosztów czy ryzyka związanych z awarią zasilania.

Zamek meblowy szyfrowy OKM Hakner fi60x25mm prywatny – 009.000.066

> Możliwość montażu w otworze, który był wcześniej przeznaczony na zamek na klucz. To rozwiązanie, które pozwala Ci zaoszczędzić czas i zachować spójność systemu zamków.

> Klucz master daje Ci pełną kontrolę nad dostępem do Twoich mebli. Jako inteligentny przedsiębiorca wiesz, jak ważne jest zarządzanie dostępem w Twoim biurze.

> Solidna metalowa obudowa zapewnia trwałość i bezpieczeństwo Twoich mebli. Niezawodność to kluczowy element dla każdego przedsiębiorcy.

Zamek elektroniczny niewidoczny Gran-NE Hakner na kartę RFID 009.000.257-2

> Tryb pracy prywatny / publiczny daje Ci elastyczność w dostosowaniu zamka do Twoich potrzeb. Jako inteligentny przedsiębiorca, wiesz, że każde biuro ma swoje unikalne wymagania.

> Zamka nie widać na froncie szafki, co dodaje mu element dyskrecji. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie estetykę i funkcjonalność.

> Obsługa kartą sprawia, że otwieranie drzwi staje się prostsze i bardziej wygodne. Jako przedsiębiorca wiesz, jak ważne jest zapewnienie wygody dla swojego zespołu.