25 lat firmy Gryc!

25 lat firmy Gryc!

Firma Gryc w tym roku obchodzi jubileusz 25- lecia istnienia. Od 1997 roku z niewielkiego przedsiębiorstwa założonego przez Tomasza Gryca, stworzonego z pasji i ogromnej chęci rozwoju stała się firmą zyskującą coraz to wyższe pozycje na rynku polskim jak
i zagranicznym.

Od początku ,,Gryc,, buduje silną markę opartą o dobrą jakość obsługi i szeroką gamę oferowanych produktów. Jakość, kompetencje, szeroki asortyment to wynik działań Zespołu, który każdego dnia przyczynia się do rozwoju firmy. ,,Gryc,, rozwija się prężnie  jako partner dla producentów i dystrybutorów, współpracując z coraz to większymi gigantami specjalizującymi się w swojej dziedzinie takimi jak SISO, ELLETIPI, OE ELECTRICS.

25 lat funkcjonowania na rynku to dla firmy Gryc bogate doświadczenie, uznani partnerzy, wielcy klienci. Wynikiem tych wszystkich działań jest marka Hakner, rozwijająca swój asortyment i wdrażająca nowe rozwiązania.


Dziękujemy!

Dzięki wysokim standardom na przestrzeni lat Firma Gryc zyskała uznanie. W ciągu ćwierćwiecza za każdym razem wychodziła mocniejsza, bogatsza o nowe doświadczenia, produkty i rozwiązania. Status ,,25 latka,, potwierdza, że jest ona niejako firmą nie do zatrzymania.

Firma Gryc od lat udowadnia, że jest otwarta na nowe możliwości, zorientowana również na realizację innowacyjnych zamówień, by służyć klientom pomocą w każdej  sytuacji. Sukces Firmy zależy od klientów, bo to Oni wpływają pozytywnie na rozwój firmy. Bez wsparcia klientów ,,Gryc,, nie byłby w stanie spełniać każdego oczekiwania i rozwijać swoich możliwości.

Dziękujemy za wspólne 25 lat !!!